Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rozpieszczamy Państwa pracowników

Ofertę Longstay kierujemy głównie do firm, które chcą zadbać o swoich pracowników przebywających na delegacjach biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z długoterminowego wynajmu luksusowych apartamentów (powyżej 30 dni).

Wiemy, że długie wyjazdy często męczą pracowników. Dlatego proponujemy im najwyższe standardy usług, aby poczuli się jak we własnym domu… a nawet lepiej.

Po ciężkim dniu pracy zaprosimy ich do cichej i prywatnej przestrzeni, w której z pewnością nabiorą sił na kolejny, owocny dzień. Przejmiemy wszelkie uciążliwe obowiązki, takie jak sprzątanie i pranie, dzięki czemu będą oni w stanie całkowicie skupić się na powierzonym zadaniu biznesowym. Ponadto, zagwarantujemy Państwa Pracownikom odrobinę luksusu, co sprawi, że poczują się docenieni i pewni siebie.

Jakie apartamenty?

Gwarantujemy najwyższy standard apartamentów i otoczenia budynku – wnętrza zaprojektowane przez prestiżowych architektów i w pełni wyposażone (wysokiej klasy sprzęty, Internet, telewizja).

Zapewniamy dogodną lokalizację – szeroki wybór dobrze skomunikowanych apartamentów gwarantuje, że znajdziemy taki, który odpowiada Państwa potrzebom.

Oferujemy zróżnicowane powierzchnie apartamentów do wyboru – każdy znajdzie coś dla siebie.

Przygotowujemy zawsze przytulne i komfortowe wnętrza – pragniemy, aby w naszych apartamentach rezydenci czuli się jak w domu, nie jak w hotelu. Dlatego dbamy nie tylko o funkcjonalność lokali, ale też o każdy detal wyposażenia, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

Dbamy o komfort naszych gości poprzez profesjonalną obsługę.

Służymy Państwu pomocą, bez dodatkowych opłat. Usługą standardową jest sprzątanie apartamentów – terminy ustalamy według potrzeb gości.

Transport z lotniska.

Usługa concierge.

Doposażenie apartamentów.

Serwis techniczny apartamentów.

Jakie udogodnienia?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z powodzeniem wybieramy najbardziej optymalną ofertę, która gwarantuje satysfakcję obu stron.

Opłaty za wszelkie usługi zawieramy w jednej fakturze zbiorczej. Cenimy Państwa czas, dlatego oferujemy proste rozwiązania.

Sprawnie wyszukujemy dla Państwa najlepsze oferty.

Rezerwujemy apartamenty na konkretny termin.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.