×

Sprzedaż mieszkań i apartamentów

Jurata, , Wojska Polskiego
140312
2 229 090 PLN
cena za m2:
30 780 PLN
rok budowy:
2019
72,4 m2
liczba pokoi: 3
piętro: 2/3
taras: tak
miejsce parkingowe: nie
balkon:
nie
Willa Bursztyn - nowe apartamenty w Juracie
WILLA BURSZTYN

Inwestycja zlokalizowana jest w samym sercu Juraty, przy ulicy Wojska Polskiego.
Zaledwie kilkaset metrów od piaszczystej plaży z otwartym morzem oraz molo.
Do Willi Bursztyn możemy dostać się zarówno samochodem (65 km od Trójmiasta), jak i drogą morską, cumując przy molo w Juracie lub marinie w Jastarni.
Willa Bursztyn została zaprojektowana z największą starannością, zgodnie z panującymi trendami. Połączenie szkła z naturalnymi materiałami nadaje oryginalnego i nowoczesnego charakteru całej inwestycji.

Projekt willi wykonało biuro projektowe ARCHDECO, które zadbało zarówno o funkcjonalność budynku, jak i jego idealne dopasowanie do otoczenia, oraz eleganckie wykończenie.

Parter budynku przystosowany jest pod lokale użytkowe i gastronomiczne. Na pierwszym oraz drugim piętrze mieszczą się luksusowe apartamenty o powierzchniach od 45 do 82m2. Każdy z nich posiada przestronny taras ze wspaniałym widokiem na otaczającą Willę infrastrukturę. Na ostatnim (trzecim) piętrze mieści się Penthouse o powierzchni 110m2 z tarasem (140m2), biegnącym wokół całego mieszkania. Na dachu budynku możliwa jest aranżacja drugiego tarasu o powierzchni 120m2, z widokiem na urzekającą Juratę, ponad wierzchołkami drzew.
Dodatkowymi i bardzo efektownymi atutami apartamentów w Willi Bursztyn są podłogi z prawdziwego drewna, oraz szklane balustrady, pochylone delikatnie do przodu, które nie tylko dodają ekstrawagancji w ogólnym wyglądzie budynku, ale również pozwalają cieszyć się pięknym widokiem w pełnej okazałości.
Apartamenty są również wyposażone w klimatyzacje z funkcją ogrzewania, co znacząco podnosi komfort mieszkania.
Każdy z apartamentów posiada miejsce parkingowe w hali garażowej dodatkowo płatne 44 820zł brutto.

Odbiór już w 2019r.

Willa Bursztyn idealnie wpasowuje się w elegancki i relaksujący klimat Juraty, a swoją funkcjonalnością i idealnym położeniem uprzyjemni pobyt wszystkim gościom odwiedzającym to miejsce.

Zapraszamy na umówienia się na prezentację !!!!%MCEPASTEBIN%

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Należymy do: