×

Sprzedaż mieszkań i apartamentów

Gdańsk, Kowale, Heliosa
220358
203 410 PLN
cena za m2:
5 019 PLN
rok budowy:
2020
40,5 m2
liczba pokoi: 2
piętro: 0/4
taras: nie
miejsce parkingowe: tak
balkon:
nie
2 pok. w rewelacyjnej cenie! Doskonała inwestycja
Nowe Kowale to doskonała oferta inwestycyjna oraz propozycja dla tych osób które poszukują wygodnej przestrzeni do życia w dobrej cenie!Mieszkanie
Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokoje o łącznej powierzchni 40,52 m2 w rewelacyjnej cenie. 

Lokalizacja
będzie zlokalizowana w jednej z miejscowości powiatu gdańskiego - Kowalach. Obszar ten od lat jest traktowany jako równoprawna dzielnica urokliwej części Południowego Gdańska. Obecnie okolica ta rozwija się kompleksowo, co sprawia, że jest idealnym miejscem na zakup nowego mieszkania!

Inwestycja
Osiedle będzie doskonale wkomponowana w okoliczny krajobraz. Nowoczesna i stylowa architektura, cichobieżne windy oraz oryginalne wykończenie części wspólnych sprawią, że Nowe Kowale będą najlepszym wyborem w procesie poszukiwania nowego mieszkania.

Oferta
Inwestycja składać się będzie z 3 pięciokondygnacyjnych budynków, w których będą znajdowały się 132 funkcjonalne mieszkania, o zróźnicowanej powierzchni i układzie. 

W ofercie mieszkania o powierzchni: 27m² - 102m² i zawiera kawalerki, mieszkania 2 i 3 pokojowe oraz duże mieszkania piętrowe umożliwiające zaaranżowanie przestrzeni z podziałem nawet do 5 pokoi. Praktyczne układy oraz dobre doświetlenie pozwoli Państwu stworzyć dla siebie wymarzoną przestrzeń do odpoczynku, zabawy oraz pracy.

Wielkim atutem lokalizacji osiedla Nowe Kowale jest powstająca w pobliżu, pierwsza tego typu w Polsce, Metropolitalna Szkoła Podstawowa, która swoją działalność rozpoczyna już we wrześniu 2018r.


W ofercie mamy dostępne różne metraże i rozkłady mieszkań! 

Zapraszamy do kontaktu 


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Należymy do: