×

Sprzedaż mieszkań i apartamentów

Gdynia, Mały Kack, Druskiennicka
220465
463 008 PLN
cena za m2:
8 400 PLN
rok budowy:
2019
55,1 m2
liczba pokoi: 3
piętro: 0/3
taras: nie
miejsce parkingowe: nie
balkon:
nie
Nowe mieszkanie 3 pokoje + ogródek 47m2 Mały Kack
Oferujemy Państwu wyjątkowej mieszkanie 3 pokoje z dużym 47m2 ogródkiem w nowo powstającej inwestycji. Ostatnie tego typu.

Zadzwoń juz teraz i zarezerwuj apartament!

Inwestycja powstaje w prestiżowej dzielnicy Gdyni- Małym Kacku, przy ul. Druskiennickiej 20B


Mały Kack to lokalizacja położona między Gdynią Orłowo, a Sopotem charakteryzująca się niska zabudową, bliskością morza, centrum Gdyni oraz głównych arterii komunikacyjnych, co sprawia że w szybki i wygodny sposób możemy znaleźć się w wybranym miejscu Trójmiasta. Dużym atutem inwestycji jest wyjątkowo cicha i spokojna i okolica. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego pachnącego lasu dającego nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu na łonie przyrody W okolicy znajduja się liczne przystanki autobusowe, przystanek Kolei Metropolitarnej, liczne sklepy, przedszkola, szkoły i przychodnie.

Prestiżowa inwestycja powstaje przy ul. Druskiennickiej 20B.
Składać się będzie z trzech kameralnych budynków, zaprojektowanych z w nowoczesnym stylu z materiałów o wysokim standardzie z myślą o osobach ceniących walory widokowe, luksus, elegancję i bliskość miasta. Dzięki wyjątkowemu położeniu i kaskadowej zabudowie apartamenty  będą posiadać piękne widoki.
W inwestycji zaprojektowano 18 apartamentów o zróżnicowanych metrażach oraz hala garażowa z miejscami postojowymi, a także komórki lokatorskie i winda. Zaplanowano ciekawy i elegancki wystrój części wspólnych. Apartamenty posiadają duże przeszklenia i tarasy, dzięki czemu są jasne i słoneczne. Dodatkowym atutem są okna w łazienkach w większości apartamentów. Apartamenty na ostatnich kondygnacjach będą posiadać własne platformy widokowe na dachu inwestycji, które dodatkowo będzie można rozbudowac za dopłatą. Kolejną cechą wyróżniająca tę inwestycję będzie winda wjeżdzająca wprost do apartamentu.

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i wybierz juz teraz apartament dla siebie.
Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Należymy do: