×

Sprzedaż mieszkań i apartamentów

Gdynia, Orłowo, Architektów
778616
613 800 PLN
cena za m2:
9 900 PLN
rok budowy:
2017
62,0 m2
liczba pokoi: 0
piętro: 0/0
taras: nie
miejsce parkingowe: nie
balkon:
nie
Lokal usługowo - biurowy w Gdyni Orłowo!
Oferujemy Państwo Lokal usługowo - biurowy w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo

DLA INWESTORÓW

Zakup lokalu jest  świetną propozycją dla inwestorów, którzy szukają bezpiecznych i zapewniających satysfakcjonujące zyski sposobów na lokowanie kapitału.Inwestowanie w nieruchomości jest doskonałą alternatywą dla lokat bankowych, ponieważ przynosi większy i pewniejszy zysk. Jest to również bezpieczna propozycja dla osób, które myślą o emeryturze i chcą zabezpieczyć swoją przyszłość

WŁASNY BIZNES 

Prezentowany lokal znajduje się na parterze w nowo powstałej inwestycji w prestiżowej dzielnicy Gdyni  - w Orłowie. 
Jest doskonałą propozycją ze względu na lokalizację, bliskość głównych arterii komunikacyjnych  i prestiżowe otoczenie .
Lokal ma zapewnione miejsca w hali garażowej ,pomieszczenie gospodarcze, a  także parking zewnętrzny.
Istnieje możliwość posadowienia szyldu 


LOKALIZACJA

Gdynia Orłowo to prestiżowa dzielnica zapewniająca komfort, sąsiedztwo Trójmiejskiego PArku Krajobrazowego, Morza i Bliskość głównych arterii komunikacyjnych . Wszystkie te elementy sprawiają, że w szybki i wygodny sposób możemy znaleźć się w wybranej części Trójmiasta.
Lokalizacja inwestycji i lokalu daje możliwość łatwego dojazdu do obiektu. Bezpośrednie sąsiedztwo zdominowane jest przez zabudowę jednorodzinną oraz niską, typowo kameralną zabudowę wielorodzinną.

BUDYNEK 

Nowoczesna forma budynku została ozdobiona elementami z szkła oraz dużymi, dobrze nasłoneczniającymi mieszkania oknami sięgającymi podłogi.
Kameralny nowoczesny budynek, tylko 6 apartamentów. Ozdobiony elementami z szkła oraz dużymi, dobrze nasłoneczniającymi mieszkania oknami sięgającymi podłogi. Budynek wyposażony w windę.

CENA

9900 zł/m2 netto
Powierzchnia 62m2 

Istnieje możliwość połączenia z drugim lokalem 61 m2 

Zapraszamy na prezentację lokalu 

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Należymy do: