×

Sprzedaż mieszkań i apartamentów

Gdynia, Redłowo, Saperska
835196
71,8 m2
liczba pokoi: 3
piętro: 1/2
taras: nie
miejsce parkingowe: nie
balkon:
nie
Apartamentowiec w Redłowie z widokiem na Park

Nowy projekt  w Gdyni Redłowie  w bezpośrednim sąsiedztwie i widokiem na las.

LOKALIZACJA

Inwestycja powstaje na granicy dwóch najbardziej prestiżowych nadmorskich dzielnic Gdyni: Redłowa i Orłowa, w odległości Kilkuminutowego spaceru do malowniczego mola w Gdyni Orłowie. W bezpośrednim sąsiedztwie pięknego pachnącego lasu dającego nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu na łonie przyrody i licznych terenach rekreacyjnych. Co daje możliwości oderwania się od tętniącego życiem, zatłoczonego i pozostającego w ciągłym biegu Trójmiasta.

APARTAMENTOWIEC


Inwestycję tworzyć będzie kameralny III kondygnacyjny budynek, składający się z 12 apartamentów każdy z widokiem na Rezerwat Przyrody , o powierzchni od 53 do 123 m kw.  
Pod budynkiem znajdować się będzie hala garażowa. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony i monitorowany. 
Ogromnym atutem apartamentu jest widok z okien na zieleń, drzewa  spokój i cisza - a jednocześnie bliskość infrastruktury społeczno- usługowej i centrum Miasta - zaledwie w kilka minut.

OKOLICA
Dzielnica Redłowo to niewątpiliwie jedno z najlepszych miejsc na mapie Gdyni do życia i spędzania wolnego czasu. Położona jest między Gdynią Orłowo a Centrum, charakteryzuje się bliskością morza, centrum Gdyni i Sopotu oraz głównych arterii komunikacyjnych, co sprawia że w szybki i wygodny sposób możemy znaleźć się w wybranym miejscu Trójmiasta.

CENA
Przedział cenowy inwestycji to 13500 zł/m2 - 15750 zł/m2
Miejsce postojowe w hali 35000 zł

Oferta przeznaczona dla wymagających klientów poszukujących  komfortu zamieszkania w pięknym otoczeniu z łatwym dostepem do Centrum, jednoczesnie przy zachowaniu najwzyszych standardów wykończenia.w odległości kilku minut spacerem od malowniczego molo w Orłowie.

W ofercie posiadamy posiadamy bogatą ofertę apartamentów o różnych powierzchniach i rozkładach.

Zapraszamy do kontaktuPrezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Należymy do: