×

Sprzedaż mieszkań i apartamentów

Gdańsk, Kowale, Heliosa
844929
299 114 PLN
cena za m2:
4 670 PLN
rok budowy:
2020
64,1 m2
liczba pokoi: 4
piętro: 3/4
taras: nie
miejsce parkingowe: nie
balkon:
tak
4 pokoje z antresolą rewelacyjnej cenie!
Nowe Kowale to doskonała oferta inwestycyjna oraz propozycja dla tych osób które poszukują wygodnej przestrzeni do życia w dobrej cenie!Mieszkanie
Oferujemy Państwu mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni 64,06 m2 w rewelacyjnej cenie. Mieszkanie może miec układ 3 lub 4 pokoi w zależności od aranżacji


Lokalizacja
Inwestycja będzie zlokalizowana w jednej z miejscowości powiatu gdańskiego - Kowalach. Obszar ten od lat jest traktowany jako równoprawna dzielnica urokliwej części Południowego Gdańska. Obecnie okolica ta rozwija się kompleksowo, co sprawia, że jest idealnym miejscem na zakup nowego mieszkania!

Osiedle
Osiedle będzie doskonale wkomponowana w okoliczny krajobraz. Nowoczesna i stylowa architektura, cichobieżne windy oraz oryginalne wykończenie części wspólnych sprawią, że Nowe Kowale będą najlepszym wyborem w procesie poszukiwania nowego mieszkania.

Inwestycja
Inwestycja składać się będzie z 3 pięciokondygnacyjnych budynków, w których będą znajdowały się 132 funkcjonalne mieszkania, o zróźnicowanej powierzchni i układzie.

Oferta
W ofercie mieszkania o powierzchni: 27m² - 102m² i zawiera kawalerki, mieszkania 2 i 3 pokojowe oraz duże mieszkania piętrowe umożliwiające zaaranżowanie przestrzeni z podziałem nawet do 5 pokoi. Praktyczne układy oraz dobre doświetlenie pozwoli Państwu stworzyć dla siebie wymarzoną przestrzeń do odpoczynku, zabawy oraz pracy.

Wielkim atutem lokalizacji osiedla Nowe Kowale jest powstająca w pobliżu, pierwsza tego typu w Polsce, Metropolitalna Szkoła Podstawowa, która swoją działalność rozpoczyna już we wrześniu 2018r.


W ofercie mamy dostępne różne metraże i rozkłady mieszkań!

Zapraszamy do kontaktuPrezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Należymy do: