Do współpracy z Prestige Apartments zapraszamy również deweloperów, którzy inwestują w apartamenty, condohotele i aparthotele. Proponujemy doradztwo w zakresie planowania inwestycji. Nasze wieloletnie  doświadczenie na rynku nieruchomości wzbogaci Państwa ofertę i podniesie zyski.

Dzięki  stałemu kontaktowi z klientami z całej Polski mamy wiele okazji do promowania właśnie Państwa inwestycji. Na Państwa życzenie zorganizujemy skuteczną kampanię reklamową obejmującą różnorodne media. Jesteśmy też mistrzami w przygotowaniu apartamentów pokazowych tak, aby zrobiły wrażenie na klientach.

Ponadto:

Regularnie przeprowadzamy profesjonalną analizę potrzeb klientów nieruchomości, co sprawia, że z łatwością pomożemy wybrać Państwu najatrakcyjniejsze inwestycje. Potrafimy bezbłędnie określić najbardziej pożądane przez klientów lokalizacje, jak również najczęściej wybierane struktury i powierzchnie apartamentów.

Nasi eksperci przedstawią Państwu szereg analiz rynkowych, w tym rekomendowane ceny, tempo i prognozę sprzedaży. Dodatkowo doradzą, w jaki sposób efektywnie wykorzystać te wnioski.

Zajmiemy się kontaktem z potencjalnymi nabywcami i zaprezentujemy im naszą wspólną ofertę, w tym kompleksową obsługę apartamentów pod wynajem.