Rozpieszczamy Państwa pracowników

Ofertę Longstay kierujemy głównie do firm, które chcą zadbać o swoich pracowników przebywających na delegacjach biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z długoterminowego wynajmu luksusowych apartamentów (powyżej 30 dni).

Wiemy, że długie wyjazdy często męczą pracowników. Dlatego proponujemy im najwyższe standardy usług, aby poczuli się jak we własnym domu… a nawet lepiej.

Po ciężkim dniu pracy zaprosimy ich do cichej i prywatnej przestrzeni, w której z pewnością nabiorą sił na kolejny, owocny dzień. Przejmiemy wszelkie uciążliwe obowiązki, takie jak sprzątanie i pranie, dzięki czemu będą oni w stanie całkowicie skupić się na powierzonym zadaniu biznesowym. Ponadto, zagwarantujemy Państwa Pracownikom odrobinę luksusu, co sprawi, że poczują się docenieni i pewni siebie.

Jakie apartamenty?

Gwarantujemy najwyższy standard apartamentów i otoczenia budynku – wnętrza zaprojektowane przez prestiżowych architektów i w pełni wyposażone (wysokiej klasy sprzęty, Internet, telewizja).

Zapewniamy dogodną lokalizację – szeroki wybór dobrze skomunikowanych apartamentów gwarantuje, że znajdziemy taki, który odpowiada Państwa potrzebom.

Oferujemy zróżnicowane powierzchnie apartamentów do wyboru – każdy znajdzie coś dla siebie.

Przygotowujemy zawsze przytulne i komfortowe wnętrza – pragniemy, aby w naszych apartamentach rezydenci czuli się jak w domu, nie jak w hotelu. Dlatego dbamy nie tylko o funkcjonalność lokali, ale też o każdy detal wyposażenia, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

Dbamy o komfort naszych gości poprzez profesjonalną obsługę.

Służymy Państwu pomocą, bez dodatkowych opłat. Usługą standardową jest sprzątanie apartamentów – terminy ustalamy według potrzeb gości.

Transport z lotniska.

Usługa concierge.

Doposażenie apartamentów.

Serwis techniczny apartamentów.

Jakie udogodnienia?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z powodzeniem wybieramy najbardziej optymalną ofertę, która gwarantuje satysfakcję obu stron.

Opłaty za wszelkie usługi zawieramy w jednej fakturze zbiorczej. Cenimy Państwa czas, dlatego oferujemy proste rozwiązania.

Sprawnie wyszukujemy dla Państwa najlepsze oferty.

Rezerwujemy apartamenty na konkretny termin.