Sprzedajemy apartamenty szybko i bezpiecznie

Zachęcamy do współpracy z Prestige Apartments wszystkich tych, którzy pragną płynnie i bezpiecznie przeprowadzić transakcję sprzedaży apartamentu. Jesteśmy ekspertami na rynku nieruchomości i oferujemy Państwu nasze doświadczenie na każdym etapie procesu sprzedaży.

Potrafimy zminimalizować koszty sprzedającego, jednocześnie zwiększając zyski ze sprzedaży do maksimum. Wiemy, w jaki sposób zaprezentować Państwa nieruchomość i wyróżnić ją na tle innych ofert. Wiemy, jak przeprowadzić proces sprzedaży bezpiecznie i z dopełnieniem wszelkich regulacji prawnych. Wiemy, jak bardzo cenią Państwo czas i wygodę, dlatego w jednej umowie zawieramy kompleksową usługę sprzedaży.

Korzyści ze współpracy:

Kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży

Sprzedaż apartamentów to skomplikowany proces, dlatego polecamy powierzyć go naszym specjalistom i oszczędzić zarówno czas, jak i nerwy. Przeprowadzimy za Państwa całą sprzedaż, od początku do końca. Przygotujemy Państwa apartament do sprzedaży, aby pasował do pożądanych obecnie standardów.

Uwypuklimy jego zalety na zdjęciach i w opisie oferty. Współpracujemy z najlepszymi architektami wnętrz, którzy są również do Państwa dyspozycji. Profesjonalnie zajmiemy się kontaktem z potencjalnymi klientami, spotkaniami i negocjacjami. Zbierzemy niezbędną dokumentację i przygotujemy ostateczną umowę do podpisania.

Najwyższa możliwa kwota sprzedaży

Aby zysk ze sprzedaży był jak największy, najlepiej powierzyć swoją nieruchomość jednej firmie, która będzie miała pod kontrolą cały proces. Umowa na wyłączność z Prestige Apartments gwarantuje skuteczną i konsekwentną ofertę sprzedaży, a także pełną kontrolę nad nieruchomością. Kiedy ogłoszenie o jednej nieruchomości jest wystawiane przez różne agencje, klient traci do niego zaufanie. Podejrzewa ukryte mankamenty apartamentu lub jego niższą wartość. O wiele lepiej prezentuje się jedna, spójna i profesjonalna oferta, którą z przyjemnością przygotuje dla Państwa nasz zespół specjalistów od marketingu.

Obniżamy do minimum koszty transakcji, ponieważ współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi z innych branż. Jednocześnie gwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług.
Oferujemy między innymi:
– Bezpłatne usługi i doradztwo zaufanych radców prawnych.
– Najniższe koszty notarialne u doświadczonych notariuszy.
– Darmowa obsługa kredytowa Kancelarii Finansowej.
– Zawartą w cenie profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości.

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo transakcji podpisanej z naszym pośrednictwem. Przede wszystkim, zawsze dbamy o to, żeby Państwa apartamenty trafiły w dobre ręce. Rzetelnie weryfikujemy potencjalnych klientów, a tym samym chronimy Państwa nieruchomość.

 Na spotkania zapraszamy tylko tych klientów, którzy zgodzą się podać nam swoje dane. Przeprowadzamy prezentacje nieruchomości osobiście, czuwając nad odpowiednim i bezpiecznym jej przebiegiem.

WYGODA

Poparci licznymi głosami satysfakcji, śmiało zapewniamy, że w kontaktach z naszą firmą poczują się Państwo wyjątkowo. Nasi klienci chwalą sobie szybkość i jakość komunikacji z nami. Państwa sprawami zarządza jeden z właścicieli Prestige Apartments, z którym macie Państwo bezpośredni kontakt. Jest on otwarty na pytania i zawsze udzieli konkretnych odpowiedzi lub porad. To on kontaktuje się z potencjalnymi nabywcami i rzetelnie przedstawia wszelkie informacje na temat nieruchomości.

Nie tracą Państwo czasu na odbieranie telefonów od zainteresowanych kupnem. Dodatkowo, jeśli zechcą Państwo wprowadzić jakiekolwiek zmiany w ofercie, wystarczy tylko jeden telefon do pośrednika. Dba on również o to, żeby ogłoszenie było zawsze aktualne. Taka bezpośrednia współpraca gwarantuje profesjonalizm, dyskrecję i elastyczność naszych usług.