×

Antalovy Apartamenty

January
11

Antalovy Apartamenty Zakopane

to prestiżowy apartamentowiec o wysokim standardzie i atrakcyjnej lokalizacji na turystycznej mapie Zakopanego.Otoczenie gór, malowniczego potoku Bystra i starodrzewu gwarantuje ciszę oraz komfortowe warunki do odpoczynku.

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W APARTAMENT W ZAKOPANYM ?

GWARANCJA ZYSKU 

  • DLA INWESTORÓW I DLA OSÓB SPEŁNIAJĄCYCH MARZENIA

Antalovy Apartamenty  Zakopane są świetną propozycją dla inwestorów, którzy szukają bezpiecznych i zapewniających satysfakcjonujące zyski sposobów na lokowanie kapitału, zakup apartamentu w tej inwestycji, to nie tylko gwarantowany zysk, to także prestiż i szansa na wzrost wartości nieruchomości w przyszłość

  • BEZPIECZNA LOKATA KAPITAŁU I PEWNY ZYSK

Inwestowanie w nieruchomości jest doskonałą alternatywą dla lokat bankowych, ponieważ przynosi większy i pewniejszy zysk. Jest to również bezpieczna propozycja dla osób, które myślą o emeryturze i chcą zabezpieczyć swoją przyszłość.

  • GWARANTOWANY ZYSK Z INWESTYCJI

Kupno apartamentów to doskonała lokata kapitału zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Gwarantujemy 7% zysku z inwestycji w skali roku.dodatkowo

WYPOCZYNEK PRZEZ CAŁY ROK

  • LOKALIZACJA

Otoczenie gór, malowniczego potoku Bystra i starodrzewu gwarantuje ciszę oraz komfortowe warunki do odpoczynku. Mieszkańcy apartamentów mają do swojej dyspozycji zlokalizowany po przeciwnej stronie ulicy Aqua Park Zakopane. Rozrywkowa i gastronomiczna część miasta znajduje się na Krupówkach Zakopanego w odległości zaledwie 850 metrów od apartamentu.

Wygodna lokalizacja obiektu umożliwia szybki transport na dworzec PKP, który oddalony jest zaledwie 500 metrów od nieruchomości.

  • DLACZEGO ZAKOPANE

To najsłynniejszy ośrodek turystyki górskiej w kraju i jeden z najpopularniejszych kierunków rekreacyjnych wśród Polaków, przez wielu nazywanych zimową stolicą Polski.

Każdy turysta decydujący się odwiedzić Zakopane ma do swojej dyspozycji wiele ciekawych atrakcji. Na miłośników białego szaleństwa, narciarzy, jak i snowboardzistów czekają profesjonalnie przygotowane trasy, wyciągi, wypożyczalnie sprzętu oraz szkoły nauki jazdy. równie chętnie przyciąga turystów także latem.

To największe miasto w najbliższym otoczeniu Tatr, które gwarantuje niezapomniane widoki na najwyższe polskie szczyty.

Jego położenie powoduje, że miasto stanowi znakomity punkt wypadowy, dla wszystkich tych, którzy wyruszają w góry. Niezwykle piękne dolinki tatrzańskie, górskie jeziora, zielone lub ośnieżone szczyty decydują o tym, że Zakopane to idealne miejsce na wypoczynek.

Poza tym słynne w całym kraju Krupówki, góralska zabudowa, regionalne potrawy oraz tradycyjne wyroby mieszkańców tego regionu sprawiają, że miasto jest nieustannie jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w kraju.

INWESTYCJA W DOBRYCH RĘKACH

  • Kompleksowa obsługa inwestycji to wartość, która wyróżnia Nas na rynku.
  • Tworzymy rozwiązania, które nie tylko gwarantują naszym inwestorom atrakcyjne zyski, ale zapewniają wygodę i pełen komfort w zarządzaniu nieruchomością.
  • Nasi wyspecjalizowani eksperci odpowiedzialni za prowadzenie obiektu, działania marketingowe oraz obsługę gości, realizują pełen zakres prac związany z funkcjonowaniem budynku.
  • To dlatego inwestor, będący właścicielem apartamentu, właściwie nie musi angażować się w administrowanie nieruchomością.

Miasto

Zakopane

Rynek

Pierwotny

Typ Nieruchomosci

Apartament

Metraż

25 m2 - 46 m2

Cena

od 648 449 - 1 170 599 zł/m2

Szczegóły

Gwarantowany zysk z inwestycji 7 % w skali roku.

Wyjątkowe położenie inwestycji na mapie Zakopanego - otoczenie gór, malowniczego potoku Bystra i starodrzewu ok 850 m od Krupówek

Zróżnicowana oferta apartamentów: 1, 2, 3 pokojowe o rożnorodnej powierzchni od 25m2-46m2

Prestiżowe apartamenty w standardzie "pod klucz"

Do dyspozycji mieszkańców strefa rekreacyjna wyposażana w dwie sauny i jacuzzi, oraz sala fitness

W apartamentowcu do dyspozycji zostanie oddana narciarnia do przechowywania sprzętu

więcej

zobacz więcej