Kompleksowo zarządzamy apartamentami

Proponujemy Państwu doskonały i sprawdzony sposób na maksymalizację korzyści z posiadania luksusowych apartamentów. Zachęcamy do powierzenia nam opieki nad nieruchomościami o wysokim standardzie i w atrakcyjnych lokalizacjach. Sprawimy, że Państwa apartament będzie „pracował na siebie” i przyniesie wyraźne zyski, nie wymagając nawet Państwa wysiłku.

Osiągniemy to dzięki nowoczesnej ofercie wynajmu apartamentów. Z przyjemnością zajmiemy się wszystkimi szczegółami, od początku do końca całej transakcji z klientami. Do nas należy przygotowanie skutecznej reklamy Państwa apartamentów, obsługa gości i opieka nad Państwa nieruchomością. Apartament pozostanie piękny, jak na początku, a zmieni się jedynie suma pieniędzy na Państwa koncie.

Korzyści ze współpracy:

Wspaniały biznes

Z pełną śmiałością polecamy Państwu współpracę z nami, ponieważ z satysfakcją zaufało nam już wielu prestiżowych klientów z całej Polski. Powierzacie Państwo apartamenty doświadczonym ekspertom w dziedzinie rynku nieruchomości. Z łatwością obliczamy prognozowaną rentowność opierając się na lokalizacji, wyposażeniu, czy terminie wynajmu

Podpowiadamy najzyskowniejszą strategię. Niepodważalne dowody korzyści udostępniamy Państwu w szczegółowych raportach dotyczących wynajmu apartamentów. Bierzemy pełną odpowiedzialność za cały proces, ale jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie.

Przygotujemy Państwa apartament do wynajmu

Doskonale wiemy, jak bardzo atrakcyjne wyposażenie lokalu wpływa na liczbę zainteresowanych nim klientów. Na szczęście nie musicie Państwo znać się na najnowszym designie, żeby stworzyć apartament, który przyciąga tłumy.

Prestige Apartments od lat współpracuje z najlepszymi architektami wnętrz oraz z doświadczonymi wykonawcami, którzy zajmą się wykończeniem Państwa apartamentu na najwyższym poziomie. Dzięki temu potrafimy wykreować nowoczesną i przytulną przestrzeń, dopracowaną w najmniejszym szczególe.

Opieka nad apartamentem

Jedną z korzyści powierzenia nam apartamentu jest jego stałe serwisowanie. Nasi fachowcy poradzą sobie z każdą usterką. Sprawdzimy stan techniczny przed i po każdej wizycie gości w Państwa apartamencie.

Również w trakcie pobytu rezydenci mogą liczyć na całodobową pomoc wykwalifikowanego i przyjaznego personelu. Dbamy o wspaniały wygląd apartamentu zarówno dla gości, jak i dla Państwa. Gwarantujemy oddanie lokalu w doskonałym stanie.

Profesjonalna obsługa gości

Nasz wykwalifikowany personel z przyjemnością zajmuje się kompleksową obsługą gości Państwa apartamentów. Nasi pracownicy służą pomocą w czasie zakwaterowania, pobytu i wykwaterowania.

Gwarantujmy regularne sprzątanie apartamentów, wymianę pościeli i ręczników oraz szereg dodatkowych usług – wszystko według najwyższych standardów.

Właściciel – gość najważniejszy

Zdajemy sobie sprawę, że chcą Państwo mieć możliwość korzystania z luksusów swojego apartamentu.

Dlatego udostępniamy system rezerwacji, aby nawet w trakcie trwania umowy mogli Państwo spędzić w nim czas, czując się jak u siebie w domu.

Skuteczny marketing

Po wielu latach działania w branży nieruchomości doskonale wiemy, jak znaleźć dla Państwa klientów. Nasi eksperci bezbłędnie opanowali sztukę działań marketingowych we wszelkich formach.

Dodatkowo, nieustannie prowadzimy analizy oczekiwań i satysfakcji klientów. Dzięki temu z roku na rok podnosimy standardy naszych ofert, a liczba powierzonych pod naszą opiekę apartamentów wciąż wzrasta.