×

Zatoka Komfortu

January
11

WSCHODY I ZACHODY SŁOŃCA NAD ZATOKĄ PUCKĄ

Zachwycające widoki, bliskość morza, a także urokliwe uliczki nadmorskich miejscowości, lokalne przysmaki serwowane w klimatycznych restauracjach, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych – to idealne miejsce dla ciebie i twoich bliskich.

Zatoka Komfortu to nie tylko najwyższej klasy apartamenty – to projekt łączący nowoczesność, wyczucie stylu z urokami nadmorskiego otoczenia. Jest to unikalna i niepowtarzalna inwestycja ulokowana nad samym brzegiem Zatoki Puckiej na obszarze objętym programem Natura 2000.

Zatoka Komfortu oferuje 40 prestiżowych apartamentów zwróconych w stronę Zatoki Puckiej. To odpowiedź na potrzeby współczesnych, przedsiębiorczych ludzi, którzy oczekują niezapomnianych doznań każdego dnia. Stworzona z myślą by zachwycać i wytyczać najwyższe standardy.

Położenie pomiędzy dwoma prestiżowymi kurortami nad Morzem Bałtyckim, w pobliżu portu jachtowego, z niepowtarzalnym widokiem na Zatokę Pucką jest gwarancją nieograniczonych możliwości. Położenie Zatoki Komfortu jest jednym z jej największych atutów. Unikalność polega na lokalizacji z dala od wakacyjnego gwaru miasta Jastarnia, ale zarazem w bliskiej odległości od jej atrakcji, jak również sąsiedniej Juraty. Atutem Mierzei Helskiej jest czyste powietrze z dużą zawartością jodu, licznymi piaszczystymi plażami, unikalną możliwością wypoczynku zarówno nad otwartym Morzem Bałtyckim jak i płytkimi, ciepłymi wodami Zatoki Puckiej. Dla fanów żeglarstwa oraz sportów motorowodnych ogromną zaletą będzie bliskie sąsiedztwo portu dającego ogromne możliwości. Rodziny spędzające czas na rowerach docenią atuty jednej z najdłuższych w kraju ścieżek rowerowych.

Wszystkie walory przyrodnicze z uwagi na ich unikatowość oraz znaczenie dla ochrony środowiska został objęty programem Natura 2000. Tym cenniejsza staje się dla nas lokalizacja Zatoki Komfortu, gdyż dbanie o środowisko naturalne uważamy za swój obowiązek. Warta uwagi jest także regionalna kultura kaszubska ujawniająca się w sposób szczególny w serwowanej kuchni. Miejscowości mierzei są dostępne od strony lądowej, morskiej oraz powietrznej. Mariny oraz porty jachtowe można znaleźć m.in. w Jastarni, Kuźnicy czy Pucku. Niewielkie lotnisko o charakterze lokalnym zlokalizowane jest w Jastarni, lotnisko międzynarodowe znajdziemy w Gdańsku. Ukoronowaniem wszystkich zalet tej lokalizacji jest umiejscowienie apartamentu bezpośrednio przy linii brzegowej Zatoki Puckiej, co w połączeniu z ogromnymi przeszkleniami w elewacji gwarantuje niewiarygodne walory widokowe.

Państwu apartamenty jedno, dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe o idealnie zaprojektowanej przestrzeni, tak aby aranżacja powierzchni była przyjemnością. W rękach uznanych architektów pozostawiliśmy dbałość o funkcjonalność i łatwość wykończenia każdego z pomieszczeń. Nasi specjaliści zadbali o wysoki standard oraz nowoczesne rozwiązania, co sprawia, że wnętrza są przestronne i doświetlone.

Każdy z oferowanych apartamentów ma wyodrębnioną strefę dzienną, w skład której wchodzi reprezentacyjny salon z aneksem kuchennym. Dodatkowym atutem każdego mieszkania jest taras, który z pewnością nie raz dostarczy niezapomnianych wrażeń. Doskonała lokalizacja oraz położenie obiektu sprawią, że z okien rozpościera się piękny widok na Zatokę Pucką.

Wysokiej klasy instalacje zapewniają izolację akustyczną i termiczną, dzięki czemu pobyt w apartamencie staje się przyjemnością. Dostęp do internetu, monitoring, system kontroli dostępu – wszystko to znajdziecie Państwo w Zatoce Komfortu.

RELAKSU Z BASENEM

Zatoka Komfortu została stworzona by zachwycać, ale również by dawać możliwość odprężenia w wyjątkowej przestrzeni z dala od wakacyjnego zgiełku.

KULINARNY KOMFORT- PRIVET CHEF

Naturalnie, świeżo, zdrowo… Doskonały i bogaty smak na talerzu inspirowany tradycjami regionalnymi, ale podany w nowoczesnej formie…może o to zadbać doświadczony szef kuchni.

REKREACJA SPORTOWA

Zatoka Pucka zwana często „Małym Morzem” to raj dla miłośników fal i wiatru. Na Mierzei Helskiej pasjonaci aktywnego wypoczynku znajdą różne formy spędzenia czasu wolnego.

Miasto

Jastarnia

Rynek

Pierwotny

Typ Nieruchomosci

Apartament

Metraż

39 m2 - 90 m2

Cena

od 20 000 - 27 000 zł/m2

Szczegóły

Prestiżowe apartamenty w standardzie "pod klucz" z ogromnymi przeszkleniami w elewacji gwarantującymi niewiarygodne walory widokowe.

Wyjątkowe położenie inwestycji pomiędzy dwoma prestiżowymi kurortami Juratą i Jastarnią

Unikalna lokalizacja - bezpośrednio przy linii brzegowej

Zróżnicowana oferta apartamentów: 1, 2, 3, ,4 pokojowe o rożnorodnej powierzchni od 39m2-90m2

strefa relaksu z basenem

rekreacja sportowa

kulinarny komfort-provet chef

więcej

zobacz więcej