×

Zatoka Komfortu

January
11
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

WSCHODY I ZACHODY SŁOŃCA NAD ZATOKĄ PUCKĄ

Zachwycające widoki, bliskość morza, a także urokliwe uliczki nadmorskich miejscowości, lokalne przysmaki serwowane w klimatycznych restauracjach, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych – to idealne miejsce dla ciebie i twoich bliskich.

Zatoka Komfortu to nie tylko najwyższej klasy apartamenty – to projekt łączący nowoczesność, wyczucie stylu z urokami nadmorskiego otoczenia. Jest to unikalna i niepowtarzalna inwestycja ulokowana nad samym brzegiem Zatoki Puckiej na obszarze objętym programem Natura 2000.

Zatoka Komfortu oferuje 40 prestiżowych apartamentów zwróconych w stronę Zatoki Puckiej. To odpowiedź na potrzeby współczesnych, przedsiębiorczych ludzi, którzy oczekują niezapomnianych doznań każdego dnia. Stworzona z myślą by zachwycać i wytyczać najwyższe standardy.

Położenie pomiędzy dwoma prestiżowymi kurortami nad Morzem Bałtyckim, w pobliżu portu jachtowego, z niepowtarzalnym widokiem na Zatokę Pucką jest gwarancją nieograniczonych możliwości. Położenie Zatoki Komfortu jest jednym z jej największych atutów. Unikalność polega na lokalizacji z dala od wakacyjnego gwaru miasta Jastarnia, ale zarazem w bliskiej odległości od jej atrakcji, jak również sąsiedniej Juraty. Atutem Mierzei Helskiej jest czyste powietrze z dużą zawartością jodu, licznymi piaszczystymi plażami, unikalną możliwością wypoczynku zarówno nad otwartym Morzem Bałtyckim jak i płytkimi, ciepłymi wodami Zatoki Puckiej. Dla fanów żeglarstwa oraz sportów motorowodnych ogromną zaletą będzie bliskie sąsiedztwo portu dającego ogromne możliwości. Rodziny spędzające czas na rowerach docenią atuty jednej z najdłuższych w kraju ścieżek rowerowych.

Wszystkie walory przyrodnicze z uwagi na ich unikatowość oraz znaczenie dla ochrony środowiska został objęty programem Natura 2000. Tym cenniejsza staje się dla nas lokalizacja Zatoki Komfortu, gdyż dbanie o środowisko naturalne uważamy za swój obowiązek. Warta uwagi jest także regionalna kultura kaszubska ujawniająca się w sposób szczególny w serwowanej kuchni. Miejscowości mierzei są dostępne od strony lądowej, morskiej oraz powietrznej. Mariny oraz porty jachtowe można znaleźć m.in. w Jastarni, Kuźnicy czy Pucku. Niewielkie lotnisko o charakterze lokalnym zlokalizowane jest w Jastarni, lotnisko międzynarodowe znajdziemy w Gdańsku. Ukoronowaniem wszystkich zalet tej lokalizacji jest umiejscowienie apartamentu bezpośrednio przy linii brzegowej Zatoki Puckiej, co w połączeniu z ogromnymi przeszkleniami w elewacji gwarantuje niewiarygodne walory widokowe.

Państwu apartamenty jedno, dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe o idealnie zaprojektowanej przestrzeni, tak aby aranżacja powierzchni była przyjemnością. W rękach uznanych architektów pozostawiliśmy dbałość o funkcjonalność i łatwość wykończenia każdego z pomieszczeń. Nasi specjaliści zadbali o wysoki standard oraz nowoczesne rozwiązania, co sprawia, że wnętrza są przestronne i doświetlone.

Każdy z oferowanych apartamentów ma wyodrębnioną strefę dzienną, w skład której wchodzi reprezentacyjny salon z aneksem kuchennym. Dodatkowym atutem każdego mieszkania jest taras, który z pewnością nie raz dostarczy niezapomnianych wrażeń. Doskonała lokalizacja oraz położenie obiektu sprawią, że z okien rozpościera się piękny widok na Zatokę Pucką.

Wysokiej klasy instalacje zapewniają izolację akustyczną i termiczną, dzięki czemu pobyt w apartamencie staje się przyjemnością. Dostęp do internetu, monitoring, system kontroli dostępu – wszystko to znajdziecie Państwo w Zatoce Komfortu.

RELAKSU Z BASENEM

Zatoka Komfortu została stworzona by zachwycać, ale również by dawać możliwość odprężenia w wyjątkowej przestrzeni z dala od wakacyjnego zgiełku.

KULINARNY KOMFORT- PRIVET CHEF

Naturalnie, świeżo, zdrowo… Doskonały i bogaty smak na talerzu inspirowany tradycjami regionalnymi, ale podany w nowoczesnej formie…może o to zadbać doświadczony szef kuchni.

REKREACJA SPORTOWA

Zatoka Pucka zwana często „Małym Morzem” to raj dla miłośników fal i wiatru. Na Mierzei Helskiej pasjonaci aktywnego wypoczynku znajdą różne formy spędzenia czasu wolnego.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Miasto

Jastarnia

Rynek

Pierwotny

Typ Nieruchomosci

Apartament

Metraż

39 m2 - 90 m2

Cena

od 20 000 - 27 000 zł/m2

Szczegóły

Prestiżowe apartamenty w standardzie "pod klucz" z ogromnymi przeszkleniami w elewacji gwarantującymi niewiarygodne walory widokowe.

Wyjątkowe położenie inwestycji pomiędzy dwoma prestiżowymi kurortami Juratą i Jastarnią

Unikalna lokalizacja - bezpośrednio przy linii brzegowej

Zróżnicowana oferta apartamentów: 1, 2, 3, ,4 pokojowe o rożnorodnej powierzchni od 39m2-90m2

strefa relaksu z basenem

rekreacja sportowa

kulinarny komfort-provet chef

więcej

zobacz więcej