×

Sprzedaż mieszkań i apartamentów

Gdynia, Dąbrowa, Wiczlińska
270849
1 735 000 PLN
cena za m2:
8 852 PLN
rok budowy:
2022
196,0 m2
liczba pokoi: 5
piętro: 0/2
taras: nie
miejsce parkingowe: tak
balkon:
nie
GOTOWY.NOWY.DOM.W.MIEśCIE.OGROD.GARAZ.SUPER.CENA!
GOTOWY DOM DO ODBIORU!!!! DO WŁASNEJ ARANŻACJI! ZAMIESZKAJ U SIEBIE! ABSOLUTNA PEREŁKA NA MAPIE GDYNI!!!!O INWESTYCJI
Zielona Dąbrowa” to kompleks nowoczesnych budynków mieszkalnych, położonych przy ul. Wiczlińskiej w Gdyni na zamknietym osiedlu z widokiem na zieleń i las . 
Docelowo na inwestycji powstanie sześć samodzielnych „połówek”, czyli trzy budynki w zabudowie bliźniaczej  o powierzchni od 196 m2 do 209 m2 na działkach od 360 m2 - do 500m2 

DOM 
Powierzchnia budynku to 196,10 mkw,
składa się z:
POZIOM -1- 55,73m2 -  znajduje się obszerny garaż dwustanowiskowy
PARTER: 64,21m2 przestronny salon z kuchnią oraz wc
I PIĘTRO:: 76,16m2 - 4 sypialnie/pokoje +2 łazienki i garderoba

Działka na której posadowiony jest dom ma powierzchnię 365 m2 .
Dom w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Pomieszczenia są bardzo ustawne, pozwalając na wiele wariantów aranżacyjnych, według indywidualnych upodobań właścicieli. Sama bryła jest niezwykle nowoczesna, designerska. Jasne, gładkie powierzchnie, stonowana kolorystyka tworzą wyjątkowo urokliwe, kameralne osiedle.

Ogromnym atutem budynku jest ogrzewanie podłogowe, które zasilane jest poprzez powietrzną pompę ciepła.

LOKALIZACJA

Lokalizacja naszej inwestycji „Zielona Dąbrowa” jest bardzo atrakcyjna ze względu na bliskość ze strategiczną arterią komunikacyjną (obwodnicą). Dzięki temu wszystko jest w zasięgu ręki i gwarantuje szybkie oraz sprawne przemieszczanie się.
Sama lokalizacja również wyśmienicie będzie wpisywać się w potrzeby mieszkańców, rodziców z dziećmi, ze względu na bliskość sklepów, szkół, przedszkoli, gabinetów lekarskich, kościoła. Jednocześnie wytchnienie gwarantują położone nieopodal rozłożyste zielone obszary, wchodzące w skład Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zachęcające do aktywności fizycznej, relaksu i wypoczynku.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE!


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Należymy do: