×

Sprzedaż mieszkań i apartamentów

Sopot, Kamienny Potok, Obodrzyców
653661
3 361 250 PLN
cena za m2:
25 000 PLN
rok budowy:
2025
134,5 m2
liczba pokoi: 4
piętro: 0/2
taras: nie
miejsce parkingowe: tak
balkon:
tak
Nowy.Apartament.4pok.Ogród.250m2.Plaża.10min.Sopot
KOMFORTOWY NOWY APARTAMENT SOPOT 10 MIN OD PLAŻY - BEZ PCC3Wyobraź sobie słońce, poranną kawę na plaży i poczucie, że cały zabiegany świat został za nami.
Wyłączamy komórkę, zamykamy laptopa i skupiamy się tylko na sobie i swoich potrzebach.
Dla każdego Sopot jest inny, ale każdy odnajdzie w nim coś dla siebie, nie ma w Polsce drugiego tak pięknego i różnorodnego miasta.
To wymarzone miasto do życia, miasto, które ze względu na swoje położenie pozwoli nam prowadzić aktywne życie zawodowe, dając jednocześnie możliwość odpoczynku oraz rozwoju wszystkich, drzemiących w nas pasji.
W tym magicznym, pełnym uroku miejscu mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstająca kameralna inwestycje.

O INWESTYCJI
Charakter kamienicy/rezydencji w nowoczesnym wydaniu - Inwestycję z racji lokalizacji na terenie wpisanym do pośredniej ochrony konserwatorskiej zaprojektowano w taki sposób, by budynki swą formą nawiązywały do klasycznej zabudowy Sopotu. Zadbano przy tym o ponadczasową atrakcyjność detalu architektonicznego oraz zachowanie wszelkich cech piękna, elegancji, komfortu i nowoczesności.
Kameralny charakter- tylko 4 apartamenty od 102m2- 142m2
Każdy z apartamentów to dwa 2 -poziomowe apartamenty o min 100 powierzchni o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, pozwalających w idealny sposób dopasować funkcję wnętrz do stylu życia przyszłych mieszkańców, ponieważ oddawane są w standardzie deweloperskim

Największe atuty inwestycji


  • 10 min do Plaży - powstaje, w zacisznym, otoczonym zielenią miejscu, pozwalającym poczuć atmosferę Sopotu jako uzdrowiska a równocześnie, będąc w odległości spacerowej od Plazy

  • Kameralna inwestycja

  • Apartamenty parterowe z ogrodami min 200m2

  • Blisko Trójmiejski Park Krajobrazowy, ścieżki rowerowe

  • Cicha część Sopotu - jednocześnie w spacerowej odległości centrum kurortu

  • Dzielnica willowa, same domki jednorodzinne - prestiżowa lokalizacja i niepowtarzalny charakter sprawiają, że to doskonała lokata kapitału.

  • Wysoki standard budynku, apartamentów- najwyższej klasy materiały i troska o staranność realizacji gwarantują jakość wykonania spełniającą oczekiwania osób najbardziej wymagających.

  • Możliwość zakupu 2 miejsc w hali i komórki lokatorskiej 

  • WindaLOKALIZACJA
Kamienny Potok to cicha i spokojna dzielnica Sopotu, granicząca od wschodu z Zatoką Gdańską, od zachodu zaś z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Swą nazwę zawdzięcza przepływającemu przezeń i wpadającemu nieopodal do morza potokowi.
Nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji, łączącej wszystkie uroki Sopotu: bliskość lasu, terenów zielonych, stacji SKM, linii autobusowej, spacerowej odległości do "Monciaka", plaży i mola. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, pełne zaplecze sklepów i punktów usługowych, dodatkowym atutem jest dobry dojazd do Gdyni i Gdańska, dzięki bliskiemu połączeniu z obwodnicą.
powstaje, w zacisznym, otoczonym zielenią miejscu, pozwalającym poczuć atmosferę Sopotu jako uzdrowiska a równocześnie, będąc w odległości spacerowej od Plazy - 10min ????, a dzięki doskonałej dostępności komunikacji i bogatej infrastruktury, sprawnie funkcjonować w wielkomiejskim stylu.
Najważniejsze odległości:
-600 m SKM Sopot Kamienny Potok
-400 m przystanek autobusowy
-800 m Aquapark Sopot
-750 m Lidl
-550 m Lidl Biedronka
-1500 m do Centrum Sopotu
-1000 m do plaży
-Trójmiejski Park Krajobrazowy w pobliżu

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania pełnej oferty

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Należymy do: