×

Sprzedaż mieszkań i apartamentów

Gdynia, Mały Kack, Strzelców
763963
1 615 000 PLN
cena za m2:
21 533 PLN
rok budowy:
0
75,0 m2
liczba pokoi: 3
piętro: 1/3
taras: nie
miejsce parkingowe: tak
balkon:
tak
Piękne 3 pokoje Gdynia Mały Kack - Astoria II.
Apartament - powierzchnia ok. 75 m2, 1 piętro, duży balkon, strona południowa


Opis:
Altoria Apartamenty to inwestycja zlokalizowana w urokliwym miejscu przy ul. Strzelców w Gdyni. Budynki powstały na niewielkim wzgórzu, z którego roztacza się widok na panoramę miasta. Dużym atutem jest także bliskość lasu, wchodzącego w skład Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja inwestycji pozwala również na łatwy dojazd do wielu miejsc w Trójmieście, również pociągami Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, której przystanek (PKM Karwiny) znajduje się nieopodal Altorii.
Wnętrze osiedla wypełnia ogród w stylu zen. Tutaj również powstał dostępny dla mieszkańców fitness, roztacza się z niego widok na wypielęgnowaną zieleń.


Na osiedlu znajduje się prywatna siłownia dostępna tylko dla mieszkańców oraz plac zabaw. Lokalizacja inwestycji pozwala również na łatwy dojazd do wielu miejsc w Trójmieście, również pociągami Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, której przystanek (PKM Karwiny) znajduje się nieopodal Altorii. Osiedle oddalone jest zaledwie 10 min. jazdy samochodem od Orłowskiego Klifu oraz galerii handlowych. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa taka jak sklepy, przedszkola, szkoły, siłownia, przychodnia lekarska itp. .

Cena, warunki zakupu:

Apartament - powierzchnia 75 m2, 1 piętro, duży balkon
Cena 1.615.000,00 zł brutto

miejsce w hali garażowej wraz z komórką lokatorską 65.000,00 zł brutto

Całość: 1.680.000,00 PLN brutto

zapraszamy na prezentację!

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
Należymy do: