Kompleksowo zarządzamy apartamentami

Proponujemy Państwu doskonały i sprawdzony sposób na maksymalizację korzyści z posiadania luksusowych apartamentów. Zachęcamy do powierzenia nam opieki nad nieruchomościami o wysokim standardzie i w atrakcyjnych lokalizacjach. Sprawimy, że Państwa apartament będzie „pracował na siebie” i przyniesie wyraźne zyski, nie wymagając nawet Państwa wysiłku.

Osiągniemy to dzięki nowoczesnej ofercie wynajmu apartamentów. Z przyjemnością zajmiemy się wszystkimi szczegółami, od początku do końca całej transakcji z klientami. Do nas należy przygotowanie skutecznej reklamy Państwa apartamentów, obsługa gości i opieka nad Państwa nieruchomością. Apartament pozostanie piękny, jak na początku, a zmieni się jedynie suma pieniędzy na Państwa koncie.

Korzyści ze współpracy:

Wspaniały biznes

Z pełną śmiałością polecamy Państwu współpracę z nami, ponieważ z satysfakcją zaufało nam już wielu prestiżowych klientów z całej Polski. Powierzacie Państwo apartamenty doświadczonym ekspertom w dziedzinie rynku nieruchomości. Z łatwością obliczamy prognozowaną rentowność opierając się na lokalizacji, wyposażeniu, czy terminie wynajmu. Podpowiadamy najzyskowniejszą strategię. Niepodważalne dowody korzyści udostępniamy Państwu w szczegółowych raportach dotyczących wynajmu apartamentów. Bierzemy pełną odpowiedzialność za cały proces, ale jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie.

Przygotujemy Państwa apartament do wynajmu

Doskonale wiemy, jak bardzo atrakcyjne wyposażenie lokalu wpływa na liczbę zainteresowanych nim klientów. Na szczęście nie musicie Państwo znać się na najnowszym designie, żeby stworzyć apartament, który przyciąga tłumy. Prestige Apartments od lat współpracuje z najlepszymi architektami wnętrz oraz z doświadczonymi wykonawcami, którzy zajmą się wykończeniem Państwa apartamentu na najwyższym poziomie. Dzięki temu potrafimy wykreować nowoczesną i przytulną przestrzeń, dopracowaną w najmniejszym szczególe.

Opieka nad apartamentem

Jedną z korzyści powierzenia nam apartamentu jest jego stałe serwisowanie. Nasi fachowcy poradzą sobie z każdą usterką. Sprawdzimy stan techniczny przed i po każdej wizycie gości w Państwa apartamencie. Również w trakcie pobytu rezydenci mogą liczyć na całodobową pomoc wykwalifikowanego i przyjaznego personelu. Dbamy o wspaniały wygląd apartamentu zarówno dla gości, jak i dla Państwa. Gwarantujemy oddanie lokalu w doskonałym stanie.

Profesjonalna obsługa gości

Nasz wykwalifikowany personel z przyjemnością zajmuje się kompleksową obsługą gości Państwa apartamentów. Nasi pracownicy służą pomocą w czasie zakwaterowania, pobytu i wykwaterowania. Gwarantujmy regularne sprzątanie apartamentów, wymianę pościeli i ręczników oraz szereg dodatkowych usług – wszystko według najwyższych standardów.

Właściciel – gość najważniejszy

Zdajemy sobie sprawę, że chcą Państwo mieć możliwość korzystania z luksusów swojego apartamentu. Dlatego udostępniamy system rezerwacji, aby nawet w trakcie trwania umowy mogli Państwo spędzić w nim czas, czując się jak u siebie w domu.

Skuteczny marketing

Po wielu latach działania w branży nieruchomości doskonale wiemy, jak znaleźć dla Państwa klientów. Nasi eksperci bezbłędnie opanowali sztukę działań marketingowych we wszelkich formach. Dodatkowo, nieustannie prowadzimy analizy oczekiwań i satysfakcji klientów. Dzięki temu z roku na rok podnosimy standardy naszych ofert, a liczba powierzonych pod naszą opiekę apartamentów wciąż wzrasta.

Sprzedajemy apartamenty szybko i bezpiecznie

Sprzedajemy apartamenty szybko i bezpiecznie

Zachęcamy do współpracy z Prestige Apartments wszystkich tych, którzy pragną płynnie i bezpiecznie przeprowadzić transakcję sprzedaży apartamentu. Jesteśmy ekspertami na rynku nieruchomości i oferujemy Państwu nasze doświadczenie na każdym etapie procesu sprzedaży.

Potrafimy zminimalizować koszty sprzedającego, jednocześnie zwiększając zyski ze sprzedaży do maksimum. Wiemy, w jaki sposób zaprezentować Państwa nieruchomość i wyróżnić ją na tle innych ofert. Wiemy, jak przeprowadzić proces sprzedaży bezpiecznie i z dopełnieniem wszelkich regulacji prawnych. Wiemy, jak bardzo cenią Państwo czas i wygodę, dlatego w jednej umowie zawieramy kompleksową usługę sprzedaży.

Korzyści ze współpracy:

Najwyższa możliwa kwota sprzedaży

Aby zysk ze sprzedaży był jak największy, najlepiej powierzyć swoją nieruchomość jednej firmie, która będzie miała pod kontrolą cały proces. Umowa na wyłączność z Prestige Apartments gwarantuje skuteczną i konsekwentną ofertę sprzedaży, a także pełną kontrolę nad nieruchomością. Kiedy ogłoszenie o jednej nieruchomości jest wystawiane przez różne agencje, klient traci do niego zaufanie. Podejrzewa ukryte mankamenty apartamentu lub jego niższą wartość. O wiele lepiej prezentuje się jedna, spójna i profesjonalna oferta, którą z przyjemnością przygotuje dla Państwa nasz zespół specjalistów od marketingu.
Obniżamy do minimum koszty transakcji, ponieważ współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi z innych branż. Jednocześnie gwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług.
Oferujemy między innymi:
– Bezpłatne usługi i doradztwo zaufanych radców prawnych.
– Najniższe koszty notarialne u doświadczonych notariuszy.
– Darmowa obsługa kredytowa Kancelarii Finansowej.
– Zawartą w cenie profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości.

Kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży

Sprzedaż apartamentów to skomplikowany proces, dlatego polecamy powierzyć go naszym specjalistom i oszczędzić zarówno czas, jak i nerwy. Przeprowadzimy za Państwa całą sprzedaż, od początku do końca. Przygotujemy Państwa apartament do sprzedaży, aby pasował do pożądanych obecnie standardów. Uwypuklimy jego zalety na zdjęciach i w opisie oferty. Współpracujemy z najlepszymi architektami wnętrz, którzy są również do Państwa dyspozycji. Profesjonalnie zajmiemy się kontaktem z potencjalnymi klientami, spotkaniami i negocjacjami. Zbierzemy niezbędną dokumentację i przygotujemy ostateczną umowę do podpisania.

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo transakcji podpisanej z naszym pośrednictwem. Przede wszystkim, zawsze dbamy o to, żeby Państwa apartamenty trafiły w dobre ręce. Rzetelnie weryfikujemy potencjalnych klientów, a tym samym chronimy Państwa nieruchomość. Na spotkania zapraszamy tylko tych klientów, którzy zgodzą się podać nam swoje dane. Przeprowadzamy prezentacje nieruchomości osobiście, czuwając nad odpowiednim i bezpiecznym jej przebiegiem.

Wygoda

Poparci licznymi głosami satysfakcji, śmiało zapewniamy, że w kontaktach z naszą firmą poczują się Państwo wyjątkowo. Nasi klienci chwalą sobie szybkość i jakość komunikacji z nami. Państwa sprawami zarządza jeden z właścicieli Prestige Apartments, z którym macie Państwo bezpośredni kontakt. Jest on otwarty na pytania i zawsze udzieli konkretnych odpowiedzi lub porad. To on kontaktuje się z potencjalnymi nabywcami i rzetelnie przedstawia wszelkie informacje na temat nieruchomości. Nie tracą Państwo czasu na odbieranie telefonów od zainteresowanych kupnem. Dodatkowo, jeśli zechcą Państwo wprowadzić jakiekolwiek zmiany w ofercie, wystarczy tylko jeden telefon do pośrednika. Dba on również o to, żeby ogłoszenie było zawsze aktualne. Taka bezpośrednia współpraca gwarantuje profesjonalizm, dyskrecję i elastyczność naszych usług.